www.Elzab-D10.pl
Drukarka fiskalna Elzab D10 Drukarka fiskalna Elzab D10 Drukarka fiskalna Elzab D10

Drukarka fiskalna Elzab D10

Niewielkie urządzenie rejestrujące, które obsłuży do 300 000 towarów i usług skonfigurowanych w programie sprzedażowym. Elzab D10 została wyposażona w obszerny panel dotykowy oraz wyświetlacz klienta. Dzięki temu urządzenie zapewni Ci zarówno intuicyjne prowadzenie handlu, zbliżone do obsługi smartfona, jak i stały dostęp do informacji o przebiegu transakcji. Drukarka rejestrująca marki Elzab umożliwia też backup danych z elektronicznej kopii paragonów bezpośrednio na pendrive’a oraz sprawną komunikację z komputerem bądź terminalem komputerowym. Ponadto, w urządzeniu zastosowano nowoczesny i wydajny mechanizm drukujący, który oferuje wystawianie dokumentów zawierających kody C128 lub QR. Czas na XXI wiek w dziedzinie prowadzenia sprzedaży. Czas na Elzab D10!

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Obszerny i intuicyjny w obsłudze panel dotykowy

Obszerny i intuicyjny w obsłudze panel dotykowy

D10 to jedna z najbardziej intuicyjnych w obsłudze drukarek fiskalnych. Urządzenie wyposażono w duży panel dotykowy (z funkcją wyświetlania kodu QR). Przekątna ekranu 4,3" i rozdzielczość obrazu 272 x 460 pikseli sprawią, że prowadzenie sprzedaży będzie przyjemne, jak nigdy dotąd. Oprócz tego, D10 posiada wyrazisty wyświetlacz klienta, na którym mogą się pojawiać komunikaty o długości 2 linii x 16 znaków.

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Przechowuj kopie paragonów na karcie pamięci

Przechowuj kopie paragonów na karcie pamięci

Za sprawą tego urządzenia fiskalnego zniknie konieczność przechowywania wielu papierowych wydruków. D10 wyposażono w moduł, który archiwizuje paragony na karcie pamięci. Dzięki temu zmniejszą się koszty wynikające z eksploatacji, gdyż urządzenie jednorazowo wykorzystuje tylko jedną rolkę papieru termicznego. Zyskasz również możliwość filtrowania danych zgromadzonych na kopii elektronicznej, a bezpieczeństwo przechowywania ważnej dokumentacji zdecydowanie wzrośnie - zawsze będziesz mógł zapisać informacje na innym nośniku albo na komputerze.

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Olbrzymia baza produktów i usług - aż 300 000 PLU!

Olbrzymia baza produktów i usług - aż 300 000 PLU!

Potrzebujesz drukarki fiskalnej, która obsłuży olbrzymią bazę towarów i usług, zdefiniowaną w oprogramowaniu sprzedażowym? Postaw na Elzab D10! Urządzenie pozwoli Ci na pracę z 300 000 PLU! Poza tym, przy pomocy tego modelu precyzyjnie opiszesz wszystkie elementy oferty. D10 umożliwia stosowanie nazw towarów lub usług o długości 42 znaków, a także 3 linii z opisem (po 35 znaków). Zainwestuj w technologię, dzięki której jednoznaczna identyfikacja asortymentu przestanie być wyzwaniem!

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Dziecinnie prosta wymiana rolki

Dziecinnie prosta wymiana rolki

Elzab D10 korzysta z wysokiej klasy mechanizmu drukującego, który pracuje z maksymalną szybkością 73 mm/s. Dzięki temu urządzenie zapewnia sprawną obsługę klientów. Oprócz tego, D10 gwarantuje dziecinnie prostą wymianę papieru, wydruk faktur (w standardzie) i wystawianie dokumentów z grafikami i kodami QR. Zacznij używać nowoczesnego i wydajnego urządzenia rejestrującego sprzedaż.

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Backup elektronicznej kopii paragonów bezpośrednio na pendrive'a

Backup elektronicznej kopii paragonów bezpośrednio na pendrive'a

Drukarka rejestrująca marki Elzab doskonale spisze się przy pracy w Twoim systemie sprzedaży. D10 wyposażono w różnorodne interfejsy komunikacyjne, np. standardowe USB oraz Bluetooth i Wi-Fi (opcjonalnie), więc pozwala na płynną współpracę z komputerem, terminalem komputerowym, czy też z szufladą kasjerską. Co więcej, urządzenie umożliwia wykonanie backupu danych z elektronicznej kopii paragonów bezpośrednio na pendrive'a.

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Obsługuje aż 3 protokoły komunikacyjne

Obsługuje aż 3 protokoły komunikacyjne

Drukarka rejestrująca D10 współpracuje ze zdecydowaną większością dostępnych na polskim rynku programów sprzedażowych. Wszystko za sprawą tego, że urządzenie obsługuje aż 3 protokoły komunikacyjne, w tym Thermal. Pozwoli Ci to w prosty sposób wybrać odpowiednie oprogramowanie. Dodatkowo, ewentualna zmiana narzędzia informatycznego do zarządzania handlem nie będzie stanowiła problemu.

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Niewielkie gabaryty i wytrzymała obudowa

Niewielkie gabaryty i wytrzymała obudowa

Model D10 charakteryzuje się nie tylko bogatą funkcjonalnością, ale także niewielkimi wymiarami, małą wagą i solidną obudową. Konstrukcja urządzenia gwarantuje wytrzymałość na intensywne użytkowanie, a zastosowany w drukarce ekran dotykowy jest odporny na zarysowania i zalanie wodą. Elzab D10 znajdzie zastosowanie zarówno w handlu mobilnym, jak i podczas prowadzenia sprzedaży na stanowiskach o ograniczonej powierzchni. Wymiary tego urządzenia to zaledwie 190 x 95 x 70 mm (głębokość, szerokość, wysokość), natomiast waga - tylko 0,65 kg!

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Wystawi ponad 4 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego

Wystawi ponad 4 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego

Elzab D10 jest niewielką drukarką, która znajdzie zastosowanie w pracy mobilnej. Obecny w urządzeniu wymienny akumulator gwarantuje wydruk nawet 4 000 paragonów lub 16 godzin nieprzerwanej pracy. Dodatkowo, korzystając z D10 zyskasz możliwość naładowania baterii z instalacji samochodowej 12V. Oto drukarka fiskalna, którą będziesz mógł zabrać w każdą podróż!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Elzab D10!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna
Posnet Temo HS EJ

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij